ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Manavgat Ticaret Sanayi Odası ile ilgili başkandan, aktivite ve etkinliklerden, Manavgat ve çevresinden, üyelerden, meclisten güncel haberler...

Güncel Haberler

Başkan Güngör, Gaziler Günü’nü kutladı

Başkan Güngör, Gaziler Günü’nü kutladı

18.9.2021 11:48

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, gaziliğin Türk milleti için ulaşılabilecek en yüce makamlardan biri olduğunu kaydetti.

Kaymakam’a veda toplantısı

Kaymakam’a veda toplantısı

2.9.2021 16:44

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile Aydın'ın Didim ilçesi Kaymakamlığı'na atanan Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit için veda toplantısı düzenlendi. 

 
Güngör; “30 Ağustos, varoluş ve yeniden diriliş mücadelesidir”

Güngör; “30 Ağustos, varoluş ve yeniden diriliş mücadelesidir”

29.8.2021 18:24

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, büyük milletimiz tarih boyunca bayrak, vatan ve bağımsızlık gibi değerlerinden asla vazgeçmediğini belirterek “30 Ağustos varoluş ve diriliş mücadelesinin simgesidir” dedi.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu MATSO ve yangından zarar gören bölgeleri ziyaret etti

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu MATSO ve yangından zarar gören bölgeleri ziyaret etti

21.8.2021 14:31

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeleri ile birlikte Manavgat’ta meydana gelen yangından dolayı yaraları sarmak, acıları paylaşmak ve yapılabilecek projeler konusunda incelemeler yapmak üzere MATSO’yu  ve yangından zarar gören bölgeleri ziyaret etti. 

 
MATSO’dan tatilcilere Manavgat Sizi Bekliyor çağrısı

MATSO’dan tatilcilere Manavgat Sizi Bekliyor çağrısı

20.8.2021 13:48

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör, MATSO olarak sosyal medya üzerinden Manavgat Sizi bekliyor çağrısı ile yurt içi ve yurt dışında yaşayan tüm tatilcileri Manavgat’a davet ettiklerini belirterek her bir rezervasyonun, yeni filizlenen tohum gibi yeni bir umut demek olduğunu söyledi.

Manavgat firmalarına can suyu olalım

Manavgat firmalarına can suyu olalım

11.8.2021 15:14

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Seydi Tahsin Güngör, salgın nedeniyle nakit akışı bozulan bölge firmalarının yangın afeti ile birlikte işlerinde düşme yaşandığını belirterek, “yangın nedeniyle yapacağımız bağışları kentimizdeki işletmelerden tedarik ederek can suyu olalım”  dedi.

 
Başkan Güngör,  TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na yangın ile ilgili dosya sundu

Başkan Güngör, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na yangın ile ilgili dosya sundu

8.8.2021 15:13

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör,  MATSO’yu ziyaret eden TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na Manavgat’ın yaşadığı yangın felaketi ile ilgili bilgiler vererek Oda üyeleri ve Manavgat halkında yangın ile ilgili gelen talepleri içeren dosya sundu.

Oda ve borsalardan Manavgat’a yardım eli

Oda ve borsalardan Manavgat’a yardım eli

30.7.2021 15:51

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır ve Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Seydi Tahsin Güngör, ortak bir açıklama ile Manavgat’taki orman yangında zarar gören vatandaşlar için Antalya Valiliği tarafından düzenlenen kampanyaya destek çağrısında bulundu.

 
Başkan Güngör; 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı

Başkan Güngör; 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı

23.7.2021 14:34

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle mesaj yayımladığı mesajda basının bilgilendirme, haber verme gibi kutsal bir görevi yerine getirdiğini kaydederek,  Demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarından biri olan basının, yerine getirdiği görev itibarıyla toplumun en önemli unsurlarının başında geldiğini ifade etti.

MATSO Başkanı Güngör’den Kurban Bayramı kutlama mesajı

MATSO Başkanı Güngör’den Kurban Bayramı kutlama mesajı

17.7.2021 10:19

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Seydi Tahsin Güngör, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında birlik ve beraberliğin, başarının, huzurun, yardımlaşmanın, kaynaşmanın en yoğun yaşandığı özel günler olduğunu kaydetti.

 

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm:  530 321 06 56

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

 

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 3432, toplam 8899494 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net