ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu beraberindeki heyetle nisan ayında yapılan seçimde büyük bir başarı göstererek yeniden göreve gelen Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) yönetimini ziyaret etti.  MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Meclis Başkanı Ömer Kasapoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri, meclis divanı, meclis üyeleri ve komite üyeleri tarafından karşılanan heyette Antalya Milletvekili Adayı İbrahim Aydın, Mustafa Köse, Atay Uslu, Sema Nur Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Mendres Türel, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve ilçe Başkanı Hasan Öz yer aldı.

Başkan Boztaş, Üniversite talebini yineledi.

Açılış konuşmasını yapan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş nazik ziyareti için Dışişleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’na teşekkür ederek başladığı konuşmasında Bakan Çavuşoğlu’nun MATSO olarak ilettikleri tüm sorun ve taleplerde kendilerine yardımcı olduğunun altını çizdi. Boztaş, Sayın Bakanımıza bugüne kadar götürdüğümüz tüm sorun ve taleplerimiz konusunda bize yardımcı oldu. Yurt dışında olsa bile aradığımızda en geç 20 dakika içerisinde geriye dönüş yapıyor. Özellikle Fakültemizin açılmasında akademik kadronun açılmasında ve atamalarında diğer tüm konularda bize yardımcı oldular. Kendilerine teşekkür ederek Manavgat’a üniversitenin kurulması talebinde yeniden bulunuyoruz” dedi.

Bakan Çavuşoğlu MATSO yönetimini kutladı

Seçimde büyük başarı göstererek yeniden göreve gelen MATSO Başkanı ve yönetimi, meclis üyeleri ile komite üyelerini kutlayan Çavuşoğlu görevlerinde başarılar diledi.

Bu dönemde de MATSO yönetiminden büyük hizmetler bekliyoruz

MATSO’nun geçtiğimiz dönemde üyeleri ve ilçeye büyük hizmetler verdiğini kaydeden Çavuşoğlu, bu dönemde de hizmetlerin devamını diledi. MATSO’nun Manavgat’a verdiği hizmetlerin takdire şayan olduğunu vurgulayan Çavuşoğlu, “Ne varsa Manavgat’ta var sloganı ile yapılan ticaret fuarı ve Manavgat’ta iş var sloganı ile yapılan istihdam fuarının Manavgat’a büyük değer kattığını kaydetti.

MATSO’nun üniversite talebine destek veriyoruz

Üyelere verilen hizmetlerin yanı sıra eğitime verdiği destekten övgüyle bahseden Çavuşoğlu, Başkan Boztaş ve MATSO yönetiminin Manavgat’a bir fakülte kazandırdığını ve üniversite kazandırmak için gösterdiği çabaya değindi. Kendilerinin de Manavgat’a üniversite kazandırılması yönünde sözleri olduğuna değinen Çavuşoğlu bunun olması için çaba gösterdiklerinin altını çizdi. MATSO yönetimine bir vakıf üniversitesi kurması çağrısında bulunan Bakan Çavuşoğlu yeni dönemde görevlerinde başarılar diledi.

Konuşmaların ardından MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Çavuşoğlu’na plaket takdim ederken Bakan Çavuşoğlu da MATSO Başkanı Boztaş’a günün anısına plaket takdim etti.

 
Bu haber 510 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm: 05336871180 - 05303210656

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 1676, toplam 4637535 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net