ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, belediye birim müdür amirleri ile birlikte MATSO’yu ziyaret etti. Ziyarette başkan Böcek ve beraberindeki heyete MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Meclis başkanı Ömer Kasapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri kapıda karşıladı.

Oda çalışmaları hakkında bilgiler verdi

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Başkan Böcek, Oda ve Oda çalışmaları hakkında bilgi vererek Manavgat’ın ekonomik faaliyetlerini çeşitlendirmek amacıyla yaptıkları çalışmaları anlattı. 

MATSO olarak MATSO Turizm Fakültesi binasını yaparak Manavgat’a ilk Fakülteyi kazandırdıklarını ve kentte üniversite kurulması yönünde büyük bir adım attıklarını hatırlatan Boztaş, Manavgat Organize Sanayi Bölgesi (OSB) nin kurulmasını onaylandığı belirterek kuruluş çalışmaları ile ilgili süreci anlattı..

Manavgat’ta son yıllarda tarımda büyük bir atak olduğunu vurgulayan Başkan Boztaş,  Manavgat’ın tropikal meyve üretimde merkez olma yolunda ilerlediğini söyledi.  Kentte kapalı alanda muz yatırımlarının 15 bin dönüm alana yaklaştığını ifade eden Boztaş, ejder meyvesi ve mango yiyiştiriciliğine de büyük olduğunu söyledi. Manavgat’ta ürün yapılmasının önüne geçmek için mutlaka ürün planlamasının yapılması gerektiğini belirtti.

Başkan Boztaş, Başkan Böcek’ üyelerden gelen talepler konusunda rapor sundu

Başkan Boztaş, daha sonra Başkan Böcek’e üyelerden gelen taleplerin yer aldığı bir rapor sunarak üyeleri sorunlarının çözümü noktasında göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolayı Manavgat iş dünyası adına teşekkür etti.

Böcek ise Manavgat’ta bir dizi ziyaret ve toplantıların ardından Manavgat programını MATSO ile final erdirdiklerini söyledi. Büyükşehir olarak Manavgat’ta yaptıkları ve yapmayı planladıkları hizmetlerden bahseden Böcek, MATSO yönetiminin önerileri ve taleplerinin de kendileri için önemli olduğunu ve çözümü için çaba göstereceklerini kaydetti.  

Ziyaret sonunda Başkan Boztaş, Manavgat’ta yetişen tropikal meyvelerden oluşan hediye takdim etti.

 
Bu haber 733 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm:  530 321 06 56

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

 

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 742, toplam 8675090 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net