ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Manavgat Alışveriş günleri ekinliği kapsamında Cumhuriyet Meydanında tanıtım çalışması gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı etkinlikte tanıtım broşürleri dağıtılarak kampanyanın en büyük hediyesi olan arabanında tanıtımının yapıldı.

Başkan Boztaş, burada yaptığı açıklamada ilçe halkına çağrıda bulunarak yaklaşan kurban bayramı öncesinde alış verişlerini Manavgat’tan yapmaları çağrısında bulundu. Alışveriş Günleri’nin şehrin, ticari ve ekonomik hayatına katkı sağlamak, sosyal hayatı hareketlendirmek ve şehre dinamizm katmak amacıyla bu yıl ikincisinin organize edildiğini vurgulayan başkan Boztaş,şehrimizin ekonomik hayatına katkı sağlamak,  sosyal hayatı hareketlendirmek ve şehre dinamizm katmak amacıyla ilçe halkımıza çağrıda bulunuyoruz “bayram alışverişimizi manavgat’tan yaparak ilçe ekonomimize katkı sağlayalım” dedi.

ŞEHİRDE ALIŞVERİŞ VAR

Şehrimizin, ticari ve ekonomik hayatına katkı sağlamak,  sosyal hayatı hareketlendirmek ve şehre dinamizm katmak amacıyla bu yıl ikincisi organize edilecek olan (manavgat alışveriş günleri ) 07 temmuz – 22 eylül 2017 tarihleri arasında organize edilmektedir.

MANAVGAT’IN PARASI MANAVGATTA KALMALIDIR

Alışverişlerimizi şehir dışı yerine; manavgatta yapılması ilçe ekonomisini daha güçlü hale getirecektir. Buda istihdama ve ilçe ekonomisine katkı sağlayacaktır. İlçe ekonomimizin daha iyi olabilmesi için manavgat’ın parasının manavgat’ta kalması gerekiyor.  Manavgat’ta her ürün kaliteli ve uygun fiyatlara arza sunuluyor. Hepimiz bu ilçede yaşıyoruz, ekmeğimizi, işimizi burada kazanıyoruz. O zaman bize düşen tüccarıyla, esnafıyla, üreticisiyle, tüketicisiyle manavgat’ın ekonomisine sahip çıkmak. Manavgat’ta kazanılan, manavgat’ta harcanmalı. Bu konuda duyarlı olunmalıdır.

KURUMLARIN İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞİYOR

Manavgat ticaret ve sanayi odası olarak üyesi olduğumuz antalya tanıtım a.ş. Tarafından ikincisi organize edilen bu etkinlik,  şehrimizin tüm ticaret ve sanayi odaları ve belediyeleri tarafından da desteklenmektedir.

25 TL’LİK HER BİR ALIŞVERİŞ BİR ÇEKİLİŞ HAKKI GETİRİYOR

antalya sınırları içerisinde alışveriş yapan bütün vatandaşlar, kampanyamızdan faydalanacak. alışverişlerini kredi kartları ve banka kartları ile yapan bütün vatandaşlar bu kampanyayakatılabilecek. tüketiciler, bankalar üzerinden yürütülecek çalışma ile her 25 tl’lik harcama karşılığında herhangi bir başvuruya gerek kalmadan milli piyango İdaresi’nin izni ile gerçekleştirilen çekilişe katılma hakkını elde ediyor.

GEÇEN YIL 98 MİLYON ÇEKİLİŞ GERÇEKLEŞMİŞTİR

Manavgat ve Antalya ticaret hayatına renk getirecek olan bu organizasyon tüm Antalya'yı kapsayacak. Gazipaşa'dan Kaş'a kadar bütün ilçelerimiz bu organizasyonun içinde yer alacak. Yaklaşık 4.5 milyar ticaret hacmi olan Antalya’da geçtiğimiz yıl organizasyonumuz kapsamında 2.5 ayda 98 milyon çekiliş gerçekleşmiştir. Bu yıl bu rakamların bunun daha da üzerine çıkacağını düşünüyorum.

ŞEHRİN TİCARET HAYATINA KATKI SAĞLAYACAK

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyesi olduğumuz Antalya Tanıtım A.Ş. tarafından ikincisi organize edilen bu etkinlik,  şehrimizin tüm ticaret odaları ve belediyeleri tarafından da desteklenmektedir. Antalya Alışveriş Günleri kapsamında yapılacak olan hediye çekilişine 18 bankanın kredi ve banka kartlarına sahip olan tüketiciler katılabileceklerdir. Yapacağımız çekilişlerde her hangi bir katılım veya başvuru şartı bulunmuyor. Bu organizasyonu Antalya'nın plaka kodu olan '07'den yola çıkarak '7' konsepti ile gerçekleştirmekteyiz. Destek veren tüm kuruluşlara teşekkür ederiz

MANAVGAT ALIŞVERİŞ GÜNLERİ TANITIMINI MANAVGAT BELEDİYESİ İLE BİRLİKTE YAPIYORUZ

Manavgat Alışveriş Günleri’nin Manavgat’taki tanıtımını Manavgat Belediyemiz ile birlikte yapıyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen’e teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde Manavgat’ta yapılacak festivallerde Manavgat Alışveriş Günleri’nin tanıtımını yapacağız.

GEÇEN YIL 98 MİLYON ÇEKİLİŞ GERÇEKLEŞMİŞTİR

Antalya ticaret hayatına renk getirecek olan bu organizasyon tüm Antalya'yı kapsayacak. Gazipaşa'dan Kaş'a kadar bütün ilçelerimiz bu organizasyonun içinde yer alacak. Yaklaşık 4.5 milyar ticaret hacmi olan Antalya’da geçtiğimiz yıl organizasyonumuz kapsamında 2.5 ayda 98 milyon çekiliş gerçekleşmiştir. Bu yıl bu rakamların bunun daha da üzerine çıkacağımızı düşünüyorum.

GEÇEN YILDAN DAHA FAZLA KATILIM BEKLİYORUZ

Antalya Alışveriş Günleri’nin ikincisinin daha başarılı olması için Manavgat’ta kapsamlı bir tanıtım çalışması yapacağız. Antalya ticaretini canlandırmasını arzu ettiğimiz bu etkinlik, inşallah kurumsallaşarak, herkesin destek vermesiyle kendini geliştirerek daha da ileriye gidecek.

77 GÜN SÜRECEK

Akaryakıt, vergi, harç, ceza ödemeleri, sigara ve alkollü ürün alımları için yapılan ödemeler ise kampanyaya dahil olmayacaktır. Organizasyon süresince yapılan harcamalar sonucunda şanslı katılımcılara ise 7 otomobil, 7 televizyon, 7 tablet, 77 bisiklet, 777 basketbol topu hediye edilecektir. Kampanya 77 gün sürecek.

 
Bu haber 937 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm: 05336871180 - 05303210656

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 3230, toplam 3562439 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net