ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından bu yıl 13-17 Eylül'de EXPO Center'da düzenlenecek 8. Yöresel Ürünler Fuarı'na Manavgat da yöresel ürünlerle katılacak. Fuar için Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO)  yönetimi hazırlık çalışmalarını tamamladı. Manavgat ürünlerinin yer aldığı MATSO standında Manavgat'ta yetişen 9 ürün tanıtılacak.

Tanıtımını yaptığımız ürünleri marka haline getirilmek istiyoruz

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, yaptığı açıklamada, fuarın unutulmaya yüz tutmuş birçok ürünün ön plana çıkması açından önemine değinerek, yöresel ürünlere coğrafi işaret almak ve markalaşma açısından önemine işaret etti.

Manavgatın tadı var

Fuarda açtıkları stantta çeşitli sloganlar kullandıklarını değinen Boztaş, “Bizim tadımız başka, Manavgat’ın tadı var” gibi sloganlarla farklı olduğunuzun mesajını vermeye çalışıyoruz.   Tanıtımını yaptığımız ürünleri marka haline getirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Fuarın yöresel ürünlerin tanıtılmasının yanı sıra Manavgat'ın yerli turiste tanıtılması için büyük fırsat olduğunu kaydeden Boztaş, fuara ilginin her geçen yıl daha da arttığını kaydetti.

MATSO, YÖREX'te Manavgat'ın 9 yöresel ürününü tanıtacak

 Başkan Boztaş, şunları söyledi:  "Geçtiğimiz yıl olduğu gibi görsel olarak çok güzel hazırladığımız standımızda Manavgat susamı, Manavgat tahini, Manavgat portakalı, Manavgat zeytinyağı, Manavgat narı, Manavgat Belenobası karpuzu, Manavgat defnesi, Manavgat keçiboynuzu, Manavgat Muzu ürünlerimizi tanıtacağız. Ürünlerimize coğrafi işaret almak için bu tür fuarların önemli olduğunu düşünüyoruz. Fuara tüm Manavgat halkımızı davet ediyoruz."

 
Bu haber 627 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm: 05336871180 - 05303210656

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 700, toplam 3651137 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net