ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ
Güneş, “MATSO olarak Polonya Fuarı ile tanıtımlara başlıyoruz”

Manavgat Ticaret ve Sanayi (MATSO) Başkan Yardımcısı Hüseyin Güneş, 23-25 Kasım tarihlerinde Polonya’nın başkenti Varşova’da düzenlenecek olan TT Varşova 2017 Turizm Fuarı ile fuar tanıtım dönemine başlayacaklarını söyledi.  MATSO’nun Manavgat –Side turizm destinasyonun turizm fuarlarından daha iyi tanıtmak amacıyla iyi bir hazırlık çalışmasını yaptığını belirterek yoğun bir tanıtım dönemi gerçekleştireceklerini söyledi.

“13 ÜLKEDE TANITIM GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Tanıtım çalışmalarını 13 farklı ülke ve turizm fuarında gerçekleştireceklerinin altını çizen Güneş, “Fuarlarda MATSO standında ilçenin tanıtımına yönelik ziyaretçilere Manavgat’ı tanıtan argümanlar dağıtacağız.  Dünyanın çok sayıda farklı ülkesinden katılımın olacağı fuarda kendi destinasyonumuzu en iyi şekilde tanıtacağız” dedi.

TUR ŞİRKETLERİ AVRUPA PAZARINDA 2018 İÇİN UÇAK KOLTUK SAYISINI YÜZDE 20 ARTIRDI

Tur şirketlerinin 2018 yılında Avrupa pazarından Türkiye’ye gelecek uçak koltuk sayısını yüzde 20 artırdığını vurgulayan Güneş, “buda bölgemize ve ilçemize gelen turist sayısında artış sağlayacak. Daha fazla turist ve iyi bir turizm sezonu geçirilmesini bekliyoruz” dedi.

POLONYA’DAN GELEN TURİST SAYISI HER GEÇEN YIL ARTIYOR

İlçe turizm pazarını çeşitlendirmek amacıyla her yıl dünyanın farklı ülkelerinde açılan turizm fuarlarına bu yıl aynı şekilde devam ederek 2018 sezonu için ilk olarak katılım sağladıklarını belirten Güneş, Polonya’nın başkentinde 25. kez açılan TT Varşova 2017 Turizm Fuarı ile tanıtımlara başlayacaklarını söyledi.

Yapılacak tanıtımın bölge turizmine katkı sağlayacağını anlatan Güneş, “Polonya yaklaşık 40 milyon nüfusu ile genç ve gelişmekte olan bir ülke. Son yılarda dünyanın farklı bölgelerine olduğu gibi bölgemize de çok sayıda Polonya’dan turist gelmeye başladı. İlçemiz turizm pazarının çeşitlenmesi için Polonya pazarına önem veriyoruz. Yaptığımız tanıtımlarla bölgemize tatile gelecek olan Polonyalı turistler ilçemiz turizm ve ekonomisine katkı sağlayacaktır. ” dedi.

 

 
Bu haber 603 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm: 05336871180 - 05303210656

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 3056, toplam 4009257 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net