ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Tüm Gastronomi Yöneticileri Derneği’nin (TGYD) Başkanı Hamza Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyeleri Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş’ı ziyaret etti. Ziyarette 2-3-4 şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan “Ne Varsa Manavgat’ta Var” Fuarı konuşuldu.

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Başkan Hamza Yalçın ve Gastronomi Yöneticileri Derneği’nin Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek sivil toplum kuruluşları ve derneklerin Manavgat için önemine değindi.  Başkan Boztaş, Manavgat’ta kurulup ülke geneline yayılmaya başlayan Gastronomi Yöneticileri Derneği’nin ilçe için gurur verici olduğunu belirtti.

4’ücünüsi gerçekleştiriyoruz

Başkan Boztaş, MATSO ve Manavgat Belediyesi işbirliği ve sivil toplum kuruluşlarının katkıları ile 2 Şubat Cuma günü açılışı yapılacak olan, “Ne varsa Manavgat’ta var” sloganıyla Manavgat’ın iş dünyasını buluşturan ikili iş görüşmelerinin bu yıl 4’ücünüsi gerçekleştirileceğini organizasyonun her yıl daha da büyüdüğünü kaydetti. 

Fuar alanına ihtiyaç duyuyoruz

Boztaş “Fuarımıza 85 firmamız stant açarak katılım sağlıyor. Artık ilçe olarak bir fuar alanına ihtiyaç duyduğumuz bu fuarla daha da belirgin hale geldi. Yetkilerimizin ilçemize bir fuar alanı yapmalarını talep ediyoruz” dedi.

TGYD olarak Fuarı destekliyoruz

TGYD Başkanı Hamza Yalçın, Ahmet Boztaş ve yönetimin, Manavgat’ın ticari hayatı ve turizmine yönelik de katkılar sağladığına vurgu yaparak,  ilçe ekonomisini geliştirici faaliyetler yaptıklarına değindi. Bu faaliyetlerden birinin de “Ne varsa Manavgat’ta var” sloganıyla gerçekleştirilen fuar olduğunun altını çizen Yalçın, dernek olarak desteklediklerini ifade etti.

Bize alternatifler sunuyor

Manavgat’ta böyle bir organizasyonun kendilerine alternatifler sunduğunu dile getiren Yalçın, “Bizde dernek olarak etkinliğe destek veriyoruz. Manavgat bu etkinliğin fuara dönüşmesini kaldırabilecek kapasitededir. Bunun yanı sıra birçok farklı sektörde de fuarın açılmasına ihtiyaç duyulmaktadır” diye konuştu.

 

 
Bu haber 581 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm: 05336871180 - 05303210656

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 3959, toplam 4249755 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net