ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) üyelerinin dış pazarlara açılmasını sağlamak ve ihracat potansiyelini arttırmak ve Manavgat /Letonya ticaret hacmini büyütmek amacıyla, Manavgat ve Letonyalı iş adamlarını Manavgat  - Letonya İş Forumunda buluşturuyor. 21 Kasım Perşembe günü Saat 14:00’da Lake & River Hotel’de gerçekleşecek toplantıya yoğun ilgi olması bekleniyor. Toplantı sonunda ikili iş görüşmeleri de gerçekleşecek. Ayrıca program kapsamında Leton heyeti teknik inceleme gezilerinde de bulunacak. Manavgat  - Letonya İş Forumu ve ikili iş görüşmelerine Letonya Türkiye Büyükelçisi Peteris Karlis Elferts, Letonya Fahri konsolosu Nurkan Şaşmaz, Letonya Ticaret ve Sanayi Odaları (LCCI), Letonya Otelciler ve Restorancılar Birliği, Letonyalı seyahat Acenteleri Birliği ve Leton İş adamları yer alacak.

Manavgat /Letonya ticaret hacmimizi geliştirmek istiyoruz

MATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan, Manavgat /Letonya ticaret hacmimizi geliştirmek, MATSO üyelerinin dış pazarlara açılmasını sağlamak ve uluslararası işbirliği olanakları sunmak amacıyla, Manavgat Letonya İş Forumu ve ikili iş görüşmelerini 21 Kasım tarihinde gerçekleştireceklerini söyledi.

Şubat ayında MATSO olarak Letonya’yı ziyaret ederek ikili iş görüşmeleri ve iş gezisi gerçekleştirmiştik

20-23 Şubat 2019 tarihleri arasında Letonya'ya ziyaret ederek Manavgat – Letonya İş forumu, ikili iş görüşmeleri, iş gezisi ve resmi ziyaretlerde bulunduklarını anlatan Arslan,  “ziyaretimiz son derece olumlu bir havada geçmişti. Türkiye-Letonya arasındaki tarihi dostluğun da pekiştirilmesi adına Letonya ve Manavgat ilişkilerinde başlayan bu güzel sürecin devamında bizde Leton dostlarımızı şehrimizde ağırlayacağız. İki ülke arasındaki dostluk, Letonya-Manavgat ilişkilerini de kapsayarak güçlü bir şekilde devam edecektir.” dedi.

Manavgat’ın ihracat potansiyelini artırmak amacıyla birçok çalışma gerçekleştiriyoruz

MATSO olarak kentin ihracat oranını artırmak amacıyla birçok çalışmaya imza attıklarını vurgulayan Arslan, çalışmalardan birinin de Manavgat ve Letonyalı iş adamlarını Manavgat  - Letonya İş Forumu ve ikili iş görüşmeleri olduğunu belirtti.

Manavgat Letonya İş forumuna ve ikili iş görüşmelerine herkesi davet etti

MATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan, MATSO üyelerinin dış pazarlara açılmasını sağlamak ve ihracat potansiyelini arttırmak amacıyla, 21 Kasım Perşembe günü Saat 14:00’da  Lake & River Hotel (Titreyengöl)’de  gerçekleştirecekleri Manavgat  - Letonya İş Forumu ve ikili iş görüşmelerine MATSO üyeleri ve Manavgat iş dünyasını davet etti.

 
Bu haber 517 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm: 05336871180 - 05303210656

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 105, toplam 7054740 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net