ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) bölge turizmine katkı sağlamak amacıyla bu yıl planladığı farklı turizm fuarlarında Manavgat-Side destinasyonunu tanıtmaya devam ediyor. Manavgat / Side destinasyonunda rüya gibi bir şekilde tatil yapabileceklerini anlatan MATSO personeli ziyaretçilere Manavgat’ı tanıtan neşeli haritalar, tanıtım kitapçıkları, broşür ve tanıtım CD’leri hediye etti.   MATSO’nun Manavgat-Side standı fuar boyunca açık kaldı.

Büyükelçi Osman Koray Ertaş MATSO standını ziyaret etti

Fuar boyunca çok sayıda tatilci, tur acenteleri ve turizm profesyonelleri ziyaret eden MATSO standını Bükreş Büyükelçisi Osman Koray Ertaş ve Sofya Kültür ve Tanıtma Müşaviri Cemal Tekkanat beraberindeki heyetle ziyaret etti.

MATSO standının yoğun ilgi gördü

 MATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Güneş, Manavgat-Side destinasyonu tanıtmak amacıyla yurt içi ve dışında çok sayıda fuara katıldıklarını ve bunlardan birinin de TTR Romanya Turizm Fuarı olduğunu söyledi. Romanya Uluslararası Turizm Fuarında MATSO standının yoğun ilgi gördüğünü söyleyen Güneş, “fuarda Manavgat Side destinasyonu güzel bir şekilde tanıttık. Fuarlardaki ilgi bu yıl bölgemizde beklenen artışın Romanya pazarında da artış yaşanağının göstergesidir” dedi.

MATSO olarak her yıl çok sayıda fuara stant açıyoruz

İlçe turizm pazarını çeşitlendirmek amacıyla her yıl dünyanın farklı ülkelerinde açılan turizm fuarlarına stant açtıklarına değinen Güneş,  “MATSO olarak elimizden geldiğince çeşitli tanıtım çalışmaları yürütüyoruz. Bu yıl yurt içinde ve dışında çok sayıda fuara katılarak stant açtık. Önümüzdeki süreçte Macaristan,  Almanya,  Ukrayna,  Rusya’da ki turizm fuarlarında stant açarak ilçemizi tanıtmaya devam edeceğiz.

 Özellikle en büyük turizm fuarlarının başında gelen ve 07- 17 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan ITB Turizm Fuarı’na da her yıl olduğu gibi bu yılda daha büyük bir alanda stant yaparak katılıyoruz. Manavgat –Side destinasyonu en güzel şekilde tanıtarak hem konaklama sektörünün hem de Manavgat’taki ticaretin daha iyi gitmesi için MATSO olarak elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 
Bu haber 471 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm: 05336871180 - 05303210656

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 3927, toplam 4249723 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net