ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

17 grup ile toplantılar tamamlandı

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) tarafından sektörünün sorun, talep ve çözüm önerilerini masaya yatırmak amacıyla 17 farklı grup ile toplantı düzenlendi.  Tüm gruplara yönelik farklı zamanlarda gerçekleştirilen ve üyelerinin katıldığı video konferans yönetimi ile gerçekleşen toplantılara MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş başkanlık etti. Toplantılara katılan üyeler, sorun talep ve önerilerde bulundular.

 

7 bin üye 10 kişilik ekip tarafından telefonla arandı

 17 meslek gurubunda yer alan 7 bin üye telefonla 10 kişilik personel tarafından tek aranarak toplantıya davet edildi. 17 farklı grup üyeleri ile farklı günlerde video konferans sistemi ile gerçekleştirilen toplantılar üyeler tarafından yoğun ilgi gördü.

 

Pandemi başladığında telefonla üyelerin sorunları alınarak rapor hazırlanmıştı

Pandemi dönemi başladıktan sonra bir komisyon kurarak üyelerin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini belirten MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, kurdukları 10 kişilik ekip ile tüm üyeler aranarak sorun ve taleplerinin alındığını söyledi. Üyelerden gelen tüm talep, sorun ve önerileri üyelerin sorunlarını 5 maddede özetleyerek bir rapor haline getirdiklerini kaydettiği.  Boztaş, raporu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu aracılığı ile ilgili mercilere ilettiklerini hatırlattı.

Başkan Boztaş, raporun ardından üyelerin talep ve sorun ve önerilerini almak üyelerin yanında olmak amacıyla yeniden video konferans yöntemi toplantılar düzenlediklerini ve bu toplantıları 17 grupta bulunan üyeler ile gerçekleştirerek tamamladıklarını söyledi.

 

Rapor haline getirilecek talepler TOBB ve İlgili kurum ve kuruluşlara iletilecek

 Başkan Boztaş, tüm gruplar ile yapılan toplantıların tamamlanmasının ardından alınan talep ve sorunların yeniden rapor haline getirilerek Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) ve İlgili bakanlık ve ilgili kurum kuruluşlara iletileceğini söyledi. Boztaş, her zaman siz değerli üyelerimizin yanında olarak sizlerin sesi olmaya devam edeceğiz. İstişare toplantılarımızla sorunları, talepleri, görüş ve önerilerinizi aldık. Şimdi bu talepleri rapor haline getirerek yeniden ilgili makamlara aktaracağız” diye konuştu.

 
Bu haber 411 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm:  530 321 06 56

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

 

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 1695, toplam 7910512 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net