ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, Enflasyonla Mücadele Programı'nın ülkenin ekonomik yararına olduğuna dikkatleri çekerek,"Üyelerimizi enflasyonla mücadeleye çağırıyoruz" dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla Mücadele Programı'na destek her geçen gün artarken bir destek de MATSO'dan geldi. Başkan Ahmet Boztaş, üyelere çağrıda bulunarak Enflasyonla Mücadele Programı'na destek vermelerini istedi. Konu ile ilgili olarak Boztaş şunları söyledi:

Biz Bu Ekonomik Savaşa Sonuna Kadar Destek Veriyoruz

"TOBB, 81 il ve 160 ilçedeki Odalar ve Borsalarla birlikte Enflasyonla Mücadeleye destek kararını açıklamıştır. MATSO olarak da biz bu ekonomik savaşa sonuna kadar destek veriyoruz. Bu iktisadi gelecek yolunda tüketici fiyat endeksinde yer alan ürün ve hizmetlere yönelik asgari 3 ay süreyle en az % 10 indirim yapılmasının teşvik edilmesi tavsiye edilmiştir.

Enflasyon Herkesi Etkiler

Günümüzde savaşlar sadece silahla olmamaktadır. Ülkeler arası rekabette yöntemler çeşitlilik göstermektedir. Ekonomik yarış da bunlardan biridir. Hassas bir dönemden geçen ülke ekonomimiz için birlik ve dayanışma zamanıdır. Enflasyon da ekonomik göstergelerin en belirleyici unsurlarından biridir. Üreticiden tüketiciye olumlu yada olumsuz herkesi etkilemektedir.

Üyelerimizin Bizi yalnız Bırakmayacağını Düşünüyoruz

Üreten, dengeli büyüyen, sürdürülebilir bir ekonomi için enflasyonda istikrarlı bir seyrin yakalanması şarttır. Bu gereklilik sosyal yapı, gündelik yaşam için, insanların yaşamlarını daha güçlü ve sağlıklı devam ettirebilmesi için de hayati önem taşır. Bu noktada Manavgat iş dünyamıza, üyelerimize de seslenerek enflasyonla mücadeleye çağırıyoruz. Üyelerimizin bu mücadelede bizi yalnız bırakmayacağını düşünüyoruz.

Üyelere Destek İçin Mesaj Attık, İndirim Yapacak Üyelerin Odayla İletişime Geçmesini İstedik

Oda olarak tüm üyelerimize mesaj attık ve enflasyonla mücadelede desteklerini istedik. Programa destek vererek indirim yapacak üyelerimizin de Odaya haber vermesini, Odayla iletişime geçmesini istedik. Hükümetimizin başlattığı TOBB ve Odamızın da desteklediği enflasyonla mücadele kapsamında tüketici fiyat endeksinde yer alan ürün ve hizmetlere yönelik asgari üç ay süreyle en az % 10 indirim yapmak isteyen firmalarımızın manavgattso@tobb.org.tr adresine email göndererek yada 742 83 80 nolu telefonu arayarak Odamıza bilgi vermelerini önemle rica ederiz.

Detaylı bilgiye http://www.matso.org.tr/images/enflasyonla_mucadele.pdf adresinden ulaşabilirsiniz. Üyelerimizin duyarlı bir yaklaşım göstereceği inancındayız."

 

 
Bu haber 395 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm: 05336871180 - 05303210656

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 644, toplam 4760461 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net