ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) kentin üretim potansiyelini artırmak amacıyla üretim yapan üyelere yönelik destek çalışması gerçekleştiriyor.

BAKA tarafından destekleniyor

 MATSO tarafından üretim yaparak kent ekonomisine katkı sağlayan üyelere yönelik KOBİ danışmanı ile işyeri ziyaret ederek devletin verdiği hibe, destek ve krediler konusunda bilgilendirme yapılıyor.  Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA)’nın desteği ile gerçekleştirilen eğitim pratik ve teorik olarak gerçekleştiriyor.

Hedefimiz şehrimizin üretim potansiyelini artırmak

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, hedeflerinin üyelerin üretim potansiyelini artırmak olduğunu belirterek bunun çeşitli çalışmalara yaptıklarını söyledi.

Üretim yapan üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret ederek KOBİ danışmanı ile destekler konusunda bilgilendiriyoruz

Boztaş, “üretim yaparak şehrimizin ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan üyelerimizi KOBİ danışmanımız ile işyerinde ziyaret ederek devletimizin verdiği hibe, destek ve krediler konusunda bilgilendiriyoruz” diye konuştu.

Üyelerimizin ürettikleri ürünleri hem yurt içi hem de yurt dışına pazarlanmasını istiyoruz

Üretimin ülke ve kent ekonomisine katma değer sağladığına vurgu yapan Başkan Boztaş, “Manavgat’ta üretim yapan, kent ve ülke ekonomisine katkı sağlayan çok sayıda üyemiz var. Bu üyelerimizin ürettikleri ürünleri hem yurt içi hem de yurt dışına pazarlanmasını istiyoruz” dedi.

 
Bu haber 195 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm: 05336871180 - 05303210656

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 665, toplam 5392500 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net