ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Kaymakam Dr. Yiğit Ziyareti

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Meclis Başkanı Ömer Kasapoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit’e nezaket ziyaretinde bulundu.  Ziyarette Başkan Boztaş, Kaymakam Yiğit’e çiçek takdim etti.

Ziyarette konuşan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, kurumlar arası işbirliğinin önemine değinerek şehirlerin gelişmesinde kurumlar arası işbirliğinin önemli olduğunun altını çizdi.  Boztaş, Oda olarak buna çok önem verdiklerini ve bu yönde çalışmalar sergilediklerini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Kaymakam Yiğit,  şehirlerin gelişmesinde sivil toplum kuruluşlarının önemine işaret ederek MATSO’nun ilçe ekonomisi ve şehrin gelişmesinde önemli katkılar sağladığını vurguladı. 

Belediye Başkanı Sözen Ziyareti

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Meclis Başkanı Ömer KAspaoğlu ve MATSO Yönetimi,  Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Boztaş, Belediye Başkanı Sözen’e çiçek takdim etti. Ziyarette konuşan Başkan Ahmet, Manavgat’ta kurumlar arası işbirliğinin güzel bir örneğinin gerçekleştiğini söyledi.  

MATSO heyetine ziyaretleri için teşekkür eden Sözen, belediye olarak kurumlar ile birlikte çalışmaya önem verdiklerini belirterek birlik, beraberlik ve ortak hareket etme ve bu tür adımlara daima destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

 
Bu haber 568 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm: 05336871180 - 05303210656

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 4895, toplam 4877204 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net