ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, sürdürülebilir bir kalkınma için, kurumlar arası işbirliğinin önemine vurgu yaparak, “Birlikte düşünelim, birlikte çözelim, birlikte huzuru ve refahı sürdürelim” dedi.

Başkan Ahmet Boztaş başkanlığındaki MATSO Heyeti, Antalya İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Tuğgeneral Tekin Aktemur’u makamında ziyaret etti. Ziyaretin nezaket amaçlı olduğuna değinen Boztaş şunları söyledi:

Hayırlı Olsun Dedik, Başarılar Diledik

“Hayırlı olsun dedik, başarılar diledik. Ayrıca tanışma niteliğinde bir görüşme oldu. Odamız hakkında, çalışmalarımız hakkında, Manavgat hakkında bilgiler aktardık. Son derece yararlı bir görüşme oldu. Komutanımız, ziyaretten son derece memnun oldu, biz de mutlu olduk. Bizlere teşekkür etti ziyaret için. Samimi bir ortamda görüşme gerçekleşti. Biz de Komutanımıza teşekkür ettik.

Devlet-Millet Yolunda Üzerimize Düşeni Yaparız

Desteklerimizi ifade ettik. Her zaman taşın altına elimizi koymaya hazır olduğumuzu belirttik. Odamıza düşen bir görev olduğu zaman devlet, millet yolunda her zaman hazır bir şekilde üstümüze düşeni yapacağımızı dillendirdik. Sorunların çözümünde işbirliğinin, iletişimin, kurumların ortak çalışmasının, birbirine destek vermesinin gerekliliğinin altını çizdik. Sürdürülebilir Kalkınma için, her alanda büyüme için, kurumların işbirliğine duyarlı yaklaşmasının altını önemle çizdik. Birlikte düşünelim, birlikte çözelim, birlikte huzuru ve refahı sürdürelim, düşüncesinde olduğumuzu vurguladık. Komutanımız bu düşüncelerimiz için teşekkür etti. Her zaman kapısının açık olduğunu söyledi.

Huzurlu Ülke, Kentler, Sokaklar Olmasa Ne Ekonomi Olur Ne De Başka Bir Şey Olur

Askerimize, polisimize olan inancımızı, güvenimizi bir kez daha söyleme imkanı bulduk. Huzurlu, güvenli, yaşanılabilir bir Manavgat, Antalya, Türkiye varsa bundaki en büyük pay askerimize ve polisimize aittir. Huzurlu ülke, kentler, sokaklar olmasa ne ekonomi olur ne de başka bir şey olur. Manavgat iş dünyası olarak bu düşüncelerimizi Komutanımıza aktarıp kararlı, fedakar çalışmaları için teşekkür ettik. Askerimiz de polisimiz de bizler için gecesini gündüzüne katıp yılmadan çalışıyor.”

 

 

 
Bu haber 426 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm: 05336871180 - 05303210656

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 4892, toplam 4877201 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net