ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ
1. MESLEK KOMİTESİ (TEKSTIL, KONFEKSIYON, GIYIM ESYASI, AYAKKABI, ÇANTA) 
Soner ŞEN (Başkan)  
Fahrettin KILINÇ (Başkan Yrd.)  
Celal İPEKLİ  
Anıl BAHAR  
Mustafa KISA  
Muzaffer EKİCİ  
Ramazan ÇETİNER  
   
2.MESLEK KOMİTESİ (TARIM VE HAYVANCILIK) 
Hasan Önder ÖZTÜRK (Başkan)  
Hüseyin KARA (Başkan Yrd.)  
Mustafa YAMAN  
Turgay AKAR  
Mehmet Ali ŞAHİN  
Niyazi TOPAL  
Burak KÜLAHLI  
   
3.MESLEK KOMİTESİ (BEYAZ EŞYA MOBİLYA HALI) 
Mustafa ÖZ (Başkan)  
Alper ULUERGÜVEN (Başkan Yrd.)  
Bayram BARUT  
Ali ÖZEN  
İbrahim ASIK  

Ramazan ÇINAR

Turhan Faruk TUNCER

 

 
4.MESLEK KOMİTESİ (İNŞAAT-EMLAK HAFRİYAT) 
Mehmet KARA (Başkan)  
Ahmet Ali ÜNAL  (Başkan Yrd.)  
Ali BARLAS  
Mehmet AY  
Erol OKUDAN  
Osman KALIN  
Hasan GÜNEŞ  
   
5.MESLEK KOMİTESİ (KUYUMCULUK-SAAT-ALTIN,GÜMÜŞ MÜCEVHERAT) 
Sebahi KURTOĞLU (Başkan)  
Ahmet Ertan TAŞKIRAN (Başkan Yardımcısı)  
Murat DALAK  
Mehmet ERGEN  
Bilal POSTALCIOĞLU  
Deniz TANIR  
Mustafa Gökhan AKARSU  
   
6.MESLEK KOMİTESİ (TAŞIMACILIK -OTOMOTİV-PETROL PETROL ÜRÜNLERİ) 
Mustafa Emre ŞENLİ (Başkan)  
Ömer Can KÜLAHLI (Başkan Yrd)  
Hasan ÜNAL  
Ömer KASAPOĞLU  
Mehmet YILDIZ  
Hüseyin ÇINAR  
Ülkü BOZ  
   
7.MESLEK KOMİTESİ (HEDİYELİK EŞYA -OYUNCAK TİCARETİ FOTOGRAF VE FOTOGRAF MALZEMELERİ) 
Harun SERTKAYA (Başkan)  
Mustafa AÇIKGÖZ (Başkan Yardımcısı)  
Mustafa ÖZTÜRK  
Özden ÖZ  
Mustafa Seyit TOZLU  
   
8.MESLEK KOMİTESİ (EĞİTİM KURUMLARI -MATBA-ELEKTRONİK) 
Gülsüm DEDEOĞLU (Başkan)  
Yasin NUR (Başkan Yrd.)  
Mustafa UYAR  
İbrahim Anıl ÖZDEN  

Serhat SARIKAYA

 

 

 

 
9.MESLEK KOMİTESİ (SAĞLIK KURUMLARI-GÜZELLİK SALONLARI SPA MERKEZLERİ) 
Halil ALTINAY (Başkan)  
Hatice BAŞ (Başkan Yrd.)  
İbrahim ATALAY  
İsmet VURAL  
Nihat VURAL  
Halit AYDIN  
Cevdet ENHOŞ  
   
10.MESLEK KOMİTESİ (GIDA TİCARETİ VE İMALATI) 
Durmuş YILDIZ (Başkan)  
Mustafa ÇOBAN (Başkan Yrd.)  
Seydi Tahsin GÜNGÖR  
Bülent SARI  
Hüseyin ERSOY  
Yılmaz ARSLAN   
Mehmet BAKIR  
   
11.MESLEK KOMİTESİ (İNŞAAT MALZEMELRİ-HIRDAVAT) 
Fatih BALTACI (Başkan)  
Abdurrahman YILMAZ (Başkan Yrd.)  
Ahmet ÜNAL  

Mehmet KÜÇÜKSOY

 
Levent ŞAHİN  

 

 

 
12.MESLEK KOMİTESİ (SİGORTA ARACILIK KURUMLARI FİNANS KURUMLARI) 
Musa Harun KURŞUN (Başkan)  
Kübra IŞIK (Başkan Yrd.)  
Ezgi İNCİ KORKUSUZ  
Nesibe YILDIZ  
Yusuf GÜNAL  
   
13.MESLEK KOMİTESİ (MİMARLAR MÜHENDİSLER KONUT YAPI KOOPERATİFLERİ) 
Mikail TÜLER (Başkan)  
Mehmet GEPÇEN (Başkan Yrd.)  
Ahmet Ali KOÇ  
Murat COŞAR  

Abdurrahman HATİPOĞLU

Onur DÖNMEZ

Fethiye Seda ÇAĞLAR ÜREYEN

 

 
   
14.MESLEK KOMİTESİ (DEMİR ALÜMİNYUM AHŞAP DOĞRAMA TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFLERİ) 
Bekir DENİZ (Başkan)  
Ersin ÖZCAN (Başkan Yrd.)  
Mehmet UYSAL  
Ramazan ESGİNUS  
Mehmet YILDIZ  
   
15.MESLEK KOMİTESİ (TURİZM SEYEHAT ACENTELERİ-DENİZ MALZEMELERİ TİC.OTO KİRALAMA SU SPORLARI) 
Mustafa Kemal ENHOŞ (Başkan)  
Osman UÇAK (Başkan Yrd.)  
Sadullah KESKİN  
Yusuf DENİZ  
Mehmet USLU  
Mahmet ÜNAL  
Cevat ÇETİNKAYA  
   
16.MESLEK KOMİTESİ (KONAKLAMA TESİSLERİ TURİZM İŞLETMELERİ) 
Aydın BARUT (Başkan)  
Tahsin Gökhan BAKTIR (Başkan Yrd.)  
Hüseyin SIRCAN  
Mustafa ŞENEL  
Sedat ÖZ  
Ayhan ÖZEN  
Olgun ÇAKAR  
   
17.MESLEK KOMİTESİ (LOKANTA -RESTORAN-KAFE BAR-PASTANE ) 
Habip YILDIZ  (Başkan)  
Mustafa Kemal İYİOL (Başkan Yrd.)  
Mehmet CEN  
Demir DURAR  
Ali KARA  
Mikail MEMİŞOĞLU  
Sedat EGİN  

Bu sayfa 4.11.2022 15:43 tarihinde güncellenmiştir.
Bu sayfa 9974 kez okunmuştur.

Meslek Komiteleri

MATSO

1. MESLEK KOMİTESİ (TEKSTIL, KONFEKSIYON, GIYIM ESYASI, AYAKKABI, ÇANTA) 
Soner ŞEN (Başkan)  
Fahrettin KILINÇ (Başkan Yrd.)  
Celal İPEKLİ  
Anıl BAHAR  
Mustafa KISA  
Muzaffer EKİCİ  
Ramazan ÇETİNER  
   
2.MESLEK KOMİTESİ (TARIM VE HAYVANCILIK) 
Hasan Önder ÖZTÜRK (Başkan)  
Hüseyin KARA (Başkan Yrd.)  
Mustafa YAMAN  
Turgay AKAR  
Mehmet Ali ŞAHİN  
Niyazi TOPAL  
Burak KÜLAHLI  
   
3.MESLEK KOMİTESİ (BEYAZ EŞYA MOBİLYA HALI) 
Mustafa ÖZ (Başkan)  
Alper ULUERGÜVEN (Başkan Yrd.)  
Bayram BARUT  
Ali ÖZEN  
İbrahim ASIK  

Ramazan ÇINAR

Turhan Faruk TUNCER

 

 
4.MESLEK KOMİTESİ (İNŞAAT-EMLAK HAFRİYAT) 
Mehmet KARA (Başkan)  
Ahmet Ali ÜNAL  (Başkan Yrd.)  
Ali BARLAS  
Mehmet AY  
Erol OKUDAN  
Osman KALIN  
Hasan GÜNEŞ  
   
5.MESLEK KOMİTESİ (KUYUMCULUK-SAAT-ALTIN,GÜMÜŞ MÜCEVHERAT) 
Sebahi KURTOĞLU (Başkan)  
Ahmet Ertan TAŞKIRAN (Başkan Yardımcısı)  
Murat DALAK  
Mehmet ERGEN  
Bilal POSTALCIOĞLU  
Deniz TANIR  
Mustafa Gökhan AKARSU  
   
6.MESLEK KOMİTESİ (TAŞIMACILIK -OTOMOTİV-PETROL PETROL ÜRÜNLERİ) 
Mustafa Emre ŞENLİ (Başkan)  
Ömer Can KÜLAHLI (Başkan Yrd)  
Hasan ÜNAL  
Ömer KASAPOĞLU  
Mehmet YILDIZ  
Hüseyin ÇINAR  
Ülkü BOZ  
   
7.MESLEK KOMİTESİ (HEDİYELİK EŞYA -OYUNCAK TİCARETİ FOTOGRAF VE FOTOGRAF MALZEMELERİ) 
Harun SERTKAYA (Başkan)  
Mustafa AÇIKGÖZ (Başkan Yardımcısı)  
Mustafa ÖZTÜRK  
Özden ÖZ  
Mustafa Seyit TOZLU  
   
8.MESLEK KOMİTESİ (EĞİTİM KURUMLARI -MATBA-ELEKTRONİK) 
Gülsüm DEDEOĞLU (Başkan)  
Yasin NUR (Başkan Yrd.)  
Mustafa UYAR  
İbrahim Anıl ÖZDEN  

Serhat SARIKAYA

 

 

 

 
9.MESLEK KOMİTESİ (SAĞLIK KURUMLARI-GÜZELLİK SALONLARI SPA MERKEZLERİ) 
Halil ALTINAY (Başkan)  
Hatice BAŞ (Başkan Yrd.)  
İbrahim ATALAY  
İsmet VURAL  
Nihat VURAL  
Halit AYDIN  
Cevdet ENHOŞ  
   
10.MESLEK KOMİTESİ (GIDA TİCARETİ VE İMALATI) 
Durmuş YILDIZ (Başkan)  
Mustafa ÇOBAN (Başkan Yrd.)  
Seydi Tahsin GÜNGÖR  
Bülent SARI  
Hüseyin ERSOY  
Yılmaz ARSLAN   
Mehmet BAKIR  
   
11.MESLEK KOMİTESİ (İNŞAAT MALZEMELRİ-HIRDAVAT) 
Fatih BALTACI (Başkan)  
Abdurrahman YILMAZ (Başkan Yrd.)  
Ahmet ÜNAL  

Mehmet KÜÇÜKSOY

 
Levent ŞAHİN  

 

 

 
12.MESLEK KOMİTESİ (SİGORTA ARACILIK KURUMLARI FİNANS KURUMLARI) 
Musa Harun KURŞUN (Başkan)  
Kübra IŞIK (Başkan Yrd.)  
Ezgi İNCİ KORKUSUZ  
Nesibe YILDIZ  
Yusuf GÜNAL  
   
13.MESLEK KOMİTESİ (MİMARLAR MÜHENDİSLER KONUT YAPI KOOPERATİFLERİ) 
Mikail TÜLER (Başkan)  
Mehmet GEPÇEN (Başkan Yrd.)  
Ahmet Ali KOÇ  
Murat COŞAR  

Abdurrahman HATİPOĞLU

Onur DÖNMEZ

Fethiye Seda ÇAĞLAR ÜREYEN

 

 
   
14.MESLEK KOMİTESİ (DEMİR ALÜMİNYUM AHŞAP DOĞRAMA TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFLERİ) 
Bekir DENİZ (Başkan)  
Ersin ÖZCAN (Başkan Yrd.)  
Mehmet UYSAL  
Ramazan ESGİNUS  
Mehmet YILDIZ  
   
15.MESLEK KOMİTESİ (TURİZM SEYEHAT ACENTELERİ-DENİZ MALZEMELERİ TİC.OTO KİRALAMA SU SPORLARI) 
Mustafa Kemal ENHOŞ (Başkan)  
Osman UÇAK (Başkan Yrd.)  
Sadullah KESKİN  
Yusuf DENİZ  
Mehmet USLU  
Mahmet ÜNAL  
Cevat ÇETİNKAYA  
   
16.MESLEK KOMİTESİ (KONAKLAMA TESİSLERİ TURİZM İŞLETMELERİ) 
Aydın BARUT (Başkan)  
Tahsin Gökhan BAKTIR (Başkan Yrd.)  
Hüseyin SIRCAN  
Mustafa ŞENEL  
Sedat ÖZ  
Ayhan ÖZEN  
Olgun ÇAKAR  
   
17.MESLEK KOMİTESİ (LOKANTA -RESTORAN-KAFE BAR-PASTANE ) 
Habip YILDIZ  (Başkan)  
Mustafa Kemal İYİOL (Başkan Yrd.)  
Mehmet CEN  
Demir DURAR  
Ali KARA  
Mikail MEMİŞOĞLU  
Sedat EGİN  

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm:  530 321 06 56

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

 

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 4944, toplam 11071008 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için, amaçlarla sınırlı ve gizliliğe uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Çerezleri nasıl kullandığımızı incelemek ve çerezleri nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmek için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.