ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

30 Kasım 2021 ve 01 Aralık 2021 tarihlerinde T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan devlet yardımları, Bakanlığın güncel çevrimiçi (online) hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin önemli konuları hakkında “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” düzenlenecektir.

 Çevrimiçi (online)  platformda video konferans yöntemi ile gerçekleştirilecek olan seminerler; T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu koordinasyonu; Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Bucak Ticaret ve Sanayi Odası, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ve Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) organizasyonu ile düzenlenmektedir.

 Seminerlere katılım ücretsiz ve herkese açık olup; katılım için kayıt olunması gerekmektedir. Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri 1. Oturumu 30 Kasım 2021 Salı günü saat 14:00’te düzenlenecek olup bağlantıdan kayıt yapılabilmektedir.

 Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri 2. Oturumu 1 Aralık 2021 Çarşamba günü saat 14:00’te düzenlenecek olup bağlantıdan kayıt yaptırılabilmektedir. Kayıt gerçekleştiren katılımcılara seminer bağlantı linki e-posta yoluyla gönderilecektir.

 Seminer programı ve duyurusu ekte yer almakta olup, seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecektir. “Katılım Belgesi” kayıt formunda istenen bilgiler ile düzenlenecek olup, bilgilerin doğru olarak girilmesi önem arz etmektedir.

 

İletişim:

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği

Gizem ALP TOPÇU

Tel: 0 242 505 10 22

E-Posta: alpg@baib.gov.tr

 

Üyelerimize önemle duyurulur. 

Duyuru (1 sayfa)

Seminer Programı (1 sayfa)

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm:  530 321 06 56

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

 

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 1283, toplam 10373611 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net