ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

 Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) salgın başladığından bu yana ilk fiziki gerçekleşen fuar özelliği taşıyan Mitt Moskova Turizm Fuarı'nda stant açarak Manavgat –Side turizm destinasyonunu tanıttı.  16-18 Mart tarihlerinde gerçekşene ve bu yıl 27'inci defa düzenlenen MITT Moskova Turizm Fuarı’nda ziyaretçilere Manavgat- Side destinasyonu anlatıldı. MATSO'nun Manavgat- Side standı fuar boyunca açık kaldı.

 

Boztaş, “hedef bölgeye 1 fazla turist gelmesine katkı sağlamak”

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, pandemiye rağmen Mitt Moskova turizm fuarına fiziki olarak katıldıklarını belirterek hedeflerinin 2021 turizm sezonunda bir fazla turist getirmek olduğunu söyledi.

 

Ruslar yoğun ilgi gösterdi

MITT Moskova Turizm Fuarında Rusların Side-Manavgat destinasyonuna yönelik tanıtım standına yoğun ilgi göstermesinden mutlu olduklarını kaydeden Başkan Boztaş, Fuarda Manavgat Side turizm destinasyonun tanıtımını gerçekleştirdik. Fuar çok güzeldi.  Fuarda standımıza ve bölgemize yoğun bir ilgi vardı.  Dolayısıyla arkadaşlarımız acenteciler ile görüşmeler yaptılar. Ben 2021 yılında Moskova'dan ciddi bir turist akınına uğrayacağız diye düşünüyorum” dedi.

 

Uitt Kiev 2021 Turizm Fuarına fiziki olarak katılacağız

MATSO olarak Manavgat –Side destinasyonunu tanıtmak amacıyla 12-14 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Ukrayna Uitt Kiev 2021 Turizm Fuarına fiziki olarak katılacaklarını kaydeden Başkan Boztaş, bu fuarında güzel geçmesini beklediklerini kaydetti.

 

2021 sezonunun 2020 yılına göre daha iyi bir şekilde geçireceğimizi umut ediyoruz

Başkan Boztaş, “Mayıs ayında İngiltere, Haziran ayında da Avrupa pazarlar açılarak 2021 sezonunun 2020 yılına göre daha iyi bir şekilde geçireceğimizi umut ediyorum. Bunda ülkemizde güvenli turizm sertifikası uyguması ve turizmde çalışan personellerimizin aşılanmış olması önemli bir etken olacak diye düşünüyorum” diye konuştu.

 
Bu haber 650 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm:  530 321 06 56

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

 

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 338, toplam 8674686 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net