ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

MATSO Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı video konferans yöntemi ile Meclis Başkanı Ömer Kasapoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.  Meclis toplantısında gündem maddeleri görüşülerek kabul edildi.

Toplantının açılışında Meclis Başkanı Ömer Kasapoğlu, Covid 19 nedeniyle hayatını kaybeden Başkan Ahmet Boztaş’ı anarak Manavgat’a çok büyük hizmetler yaptığını söyledi. Başkan Kasapoğlu, yeni Başkan Seydi Tahsin Güngör’e de hayırlı olsun dileğinde bulunarak Manavgat iş dünyasına ve Manavgat’a güzel hizmetler etmesini diledi.

 

BAŞKANIMIZIN BEKLENMEDİK VEFATI HEPİMİZİ DERİN BİR ÜZÜNTÜYE BOĞMUŞTUR

Toplantıda konuşan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör,   Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş’ın, Covid 19 nedeniyle beklenmedik vefatının kendilerini derinden etkilediğini belirterek “Bu ayrılık biz çalışma arkadaşlarını, üyelerimizi, iş dünyamızı, Manavgat’ımızı büyük bir üzüntüye boğmuştur. Başkanımız Ahmet Boztaş’a bir kez daha üyelerimiz ve Manavgat için verdiği emek, katkı, hizmet, mücadeleler için teşekkür ediyorum. Başkanımızı sevgi, özlem, saygıyla anıyor, Yüce Allah’tan rahmetler diliyor, ailesine, sevenlerine, MATSO Ailesine, Manavgat İş Dünyasına sabırlar diliyorum” dedi.

 

BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE HAREKET EDECEĞİZ

Kendilerini MATSO yönetim kurulu başkanlığına layık gören yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Güngör,  “MATSO Ailesi olarak Meclisimiz, Yönetim Kurulumuz, Meslek Komitelerimiz, Disiplin Kurulumuzla birlik ve beraberlik içinde üyelerimiz ve Manavgat için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

BAŞKANIMIZ BIRAKTIĞI HİZMET BAYRAĞINI, EN ÜST NOKTALARA TAŞIYACAĞIZ 

Başkan Güngör şunları söyledi; “Sonsuzluğa uğurladığımız Başkanımız Ahmet Boztaş’ın düşünce, fikir ve projeleri doğrultusunda bize emanet kalan hizmet bayrağını, en üst noktalara taşıyacağız.  Bu yolda Siz değerli Meclis Üyelerimizin varlığı, desteği, katkıları bizim en önemli gücümüz olacaktır. Ahmet Boztaş başkanımızın başlattığı hizmet kervanı, acısı yüreğimizde, kararlı ve azimli mücadelesi akıllarımızda her zaman, her şartta, durmadan daha ileriye yürüyecektir. Önümüzdeki dönemde de ayrı-gayrı olmadan, sen-ben olmadan, biz bilinci ve ruhu ile, elbirliği, fikir birliği, gönül birliği ile çalışmalarımız Odamızın tarihine, kimliğine, vizyonuna, üyelerine, Manavgat’ımıza ve bizlere yakışır bir şekilde devam edecektir.

 

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR EKONOMİ İÇİN MATSO OLARAK ÇALIŞMALARIMIZIN ÖNEMİNİN FARKINDAYIZ

Manavgat Organize Sanayi Bölgesi, Selçuklu Kervan Yolu Projesi, üyelere yönelik toplantılar, eğitimler, markalaşma, tanıtım, turizm, tarımın, ticaretin ve ihracatın geliştirilmesi, lobi çalışmaları yine çalışmalarımız içerisinde öncelikli konular olacaktır.  Kentimizde sürdürülebilir bir ekonominin güçlü kılınmasında MATSO olarak çalışmalarımızın öneminin farkındayız ve bu yolda Odamızın tüm organları ile görevimizin başındayız, sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

 

BAŞSAĞLIĞI VE TAZİYE BULUNAN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Boztaş’ın vefatı nedeniyle Başta TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere,   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu,  Antalya milletvekillerimiz, TOBB Ticaret Odaları Konsey Başkanı Sayın Gürsel Baran, TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sayın Faik Yavuz, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Davut Çetin ve Antalya Ticaret Borsası Başkanı Sayın Ali Çandır ile oda/borsa başkanları mız, siyasiler  cenaze törenine gelerek, ziyarette bulunarak, telefon ederek, mesaj göndererek acımızı paylaşan, başsağlığı dileklerini ileten herkese Şahsım ve Odamız adına teşekkür ediyorum. Başkanımız Ahmet Boztaş’a bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum, Mekanı cennet olsun.  Ailesine, sevenlerine, iş dünyamıza, üyelerimize, bizlere sabırlar diliyorum” diye konuştu.

 
Bu haber 124 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm:  530 321 06 56

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

 

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 3810, toplam 8467354 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net