ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ
MATSO Başkanı Güngör’den Kurban Bayramı kutlama mesajı

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Güngör, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Oda üyeleri ve Manavgat halkının Kurban Bayramı'nı kutladı. Üyelerin ve vatandaşların huzurlu ve mutlu bir Kurban Bayramı geçirmesini temenni eden MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bayramlar dini ve toplumsal değerlerin yoğun olarak hissedildiği sevginin, muhabbetin, birlik ve beraberliğin, başarının, huzurun, yardımlaşmanın, kaynaşmanın en yoğun yaşandığı özel günlerdir. Kırgınlıklar ve dargınlıkların bir kenara bırakıldığı, sosyal sorumluluk ve dayanışma bilincinin en üst seviyede yaşandığı yardımlaşma ve merhamet duygularının yoğunlaştığı bir Kurban Bayramı'na ulaşmanın sevinci içerisindeyiz. Kurban Bayramı'nın başta ülkemiz olmak üzere bütün dünyada barış ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum.

 

BAYRAMDA MASKE MESAFE VE HİJYEN KURALLARINA UYALIM

Bütün dünyayı olduğu gibi bölgemiz ekonomisini olumsuz etkileyen Covid19’un son bulmasını diliyorum. Hala değişik varyantlarla etkisini sürdüren Covid19’a karşı maske, mesafe ve temizlik kuralına riayet ederek, bütün vatandaşlarımızın en kısa sürede aşılarını tamamlamaları çok önemlidir.

Bu duygu ve düşüncelerle üyelerimizin ve Manavgat halkının, Kurban Bayramı'nı kutlayarak sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlar geçirmesini dilerim.”

 

BAYRAM ALIŞVERİŞLERİMİZİ MANAVGATTAN YAPALIM

Manavgat halkı ve oda üyelerine çağrıda bulunan Başkan Güngör, “Bayram alışverişlerimizi Manavgat'tan yapalım. İlçemizden yapılacak alışverişler, Covid19 nedeniyle büyük sıkıntı yaşayan kent esnafımıza ve şehrimizin ticari ve ekonomik hayatına bir nebze de olsun katkı sağlayacaktır.

 

 

 
Bu haber 257 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm:  530 321 06 56

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

 

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 2095, toplam 9021925 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net