ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığınca(KOSGEB) Antalya İl Müdürlüğü işbirliği ile KOSGEB destekleri anlatıldı. MATSO Meclis Toplantı Salonu’nda yoğun katılımla gerçekleştirilen seminere MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör, KOSGEB Antalya İl Müdürü Dr. İbrahim uğur Erkış, KOSGEB Antalya İl Müdür Yardımcısı Güneş Ulutürk ve üyeler katıldı.

 

DAHA FAZLA MATSO ÜYESİNİN DESTEK ALMASI İÇİN ÇABA GÖSTERİYORUZ

 Toplantının açılışında konuşan MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör, üyelerin desteklerden faydalanması için çaba gösterdiklerini belirterek, seminerin verimli geçmesini diledi. KOSGEB Antalya İl Müdürü Dr. İbrahim Uğur Erkış’ın MATSO üyelerinin desteklerden faydalanması için seminer ve bilgilendirme konusunda daima yardımcı olduğunu kaydeden Başkan Güngör, “Saygıdeğer Müdürüm Manavgat’ımıza, Odamıza, MATSO üyelerimize önem veriyor. Üyelerimizi bilgilendirmek için düzenlediğimiz toplantılarda her zaman bizlere destek oluyor. Bu özveri için kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 KOSGEB Antalya İl Müdürü Dr. İbrahim Uğur Erkış ise belirli aralıklarla Manavgat’a gelerek destekleri anlattıklarını ifade ederek seminer ve toplantıların hep ilgili gördüğünü söyledi. MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör’ün Oda üyelerine faydalı olabilmek ve daha fazla kişinin desteklerden faydalanması için çaba gösterdiğini kaydeden Erkış, çalışmaları ve çabalarından dolayı Başkan Güngör’ü tebrik etti. 

Müdür Erkış,  yaptığı sunumla “İşletme Geliştirme Destek Proğramı”nı anlattı. Sunum sonunda girişimcilik ve işletme geliştirme desteklerine yönelik katılımcıların soruları yanıtlandı.

 

KOSGEB Antalya İl Müdür Yardımcısı Güneş Ulutürk ise ayrı bir salonda katılımcıların birebir sorularını yanıtladı başvurular hakkında bilgiler verdi.

 

Toplantı sonunda MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör, “verdiği değerli bilgiler için KOSGEB Antalya İl Müdürü Dr. İbrahim Uğur Erkış’a, KOSGEB Antalya İl Müdür Yardımcısı Güneş Ulutürk’e ve toplantıya katılan tüm üyelere teşekkür etti.

 
Bu haber 133 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm:  530 321 06 56

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

 

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 1259, toplam 10373587 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net