ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör, düzenlediği basın toplantısında Türkiye Odalar ve borsalar Birliği (TOBB)’un desteği ile Manavgat’a okul kazandıracaklarının müjdesini verdi.  MATSO Ahmet Boztaş Meclis Salonunda gerçekleştirilen basın toplantısına Meclis Başkanı Ömer Kasapoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri,  Meclis Üyeleri, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Toplantıda konuşan MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör,  Pazartesi günü temaslarda bulunmak üzere gittiği Ankara’da  TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiğini belirterek TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’yla bir görüşme yaptığını ve  TOBB’un desteği ile Manavgat’a okul kazandıracaklarının sözünü aldığını söyledi.

 

GÜNGÖR, “BAŞKAN HİSARCIKLIOĞLU’NA MÜTEŞEKKİRİZ”

 Başkan Güngör, “Bu ziyaretimiz esnasında uzun süredir, mücadelesini verdiğimiz, talep ettiğimiz Manavgat’ımıza bir okul kazandırma projemizi neticelendirdik. M. Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanım beklediğimiz müjdeyi verdi. MATSO olarak Manavgat’ımıza bir okul daha kazandıracağız.   Bu konuda söz aldık. Kentimize hayırlı uğurlu olsun. TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu, kentimizin sadece eğitim alanında değil, Odamızın kentimize değer katacak her projesine eksiksiz destek veriyor. . Kendisine şehrimiz adına müteşekkiriz. Allah kendilerinden razı olsun” dedi.

 

MATSO OLARAK MANAVGAT’A BİRÇOK OKUL KAZANDIRDIK

MATSO’nun geleneğinde eğitime destek olmanın hep var olduğunun altını çizen Başkan Güngör,  destek vermeye de devam edeceklerini söyledi. Başkan Güngör,  MATSO olarak bu güne kadar Manavgat’a ana okulu, MATSO Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi ve şehrin hayali olan Manavgat Üniversitesinin temel taşı MATSO Turizm Fakültesini kazandırmış olmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirtti.

 

OKULA MERHUM BAŞKANIMIZ AHMET BOZTAŞ’IN İSMİNİN VERİLMESİ İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMAYI YAPACAĞIZ

Okulun nasıl olacağına ilçedeki diğer yetkililerle istişare ederek karar vereceklerini anlatan Başkan Güngör, “MATSO olarak Manavgat Üniversitesi’nin temel taşı MATSO Turizm Fakültesini kazandırmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. En kısa zaman içinde kentin dinamikleri ve yöneticileri ile istişarelerde bulunup Manavgat’ımızın en öncelikli okul ihtiyacı hangisiyse onun yapılmasına başlayacağız. Bunun sözünü Başkanımızdan aldım. Yapılacak okula Rahmetli Ahmet Boztaş Başkanımın isminin verilmesi için gerekli çalışmayı yapacağız. Uzun süredir beklediğimiz, bu sevinci siz değerli basın mensupları, MATSO’nun saygıdeğer meclisi, Manavgat iş dünyası ve Manavgat halkı ile paylaşmaktan gurur duyuyorum” ” diye konuştu.

 
Bu haber 300 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm:  530 321 06 56

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

 

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 2461, toplam 10246499 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net