ˮÜYESİ MUTLU BİR ODA EKONOMİSİ GÜÇLÜ BİR MANAVGATˮ

 

Ülkemizde meydana gelen yangın ve sel felaketinin ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) önderliğinde yardım kampanyası düzenledi. Düzenlenen yardım kampanyasına Oda, Borsa ve iş dünyasından bazı isimler destek verdi. Toplanan yardımlar TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)  binasında teslim edildi.

AFAD binasında yapılan teslimat esnasında kampanyaya destek veren Oda, Borsa Başkanları ve bazı iş insanları hazır bulundu. Yardım kampanyasının sonunda 50,5 Milyon TL nakdi,13,6 Milyon TL de ayni yardım toplandı. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından kampanyada toplanan yardımların çeki İçişleri Bakanı Süleyman Soyluya teslim edildi.

DEVLET MİLLET EL ELE BİRLİKTE YARALARIMIZI SARACAĞIZ.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konu ile ilgili  “Bu anlamlı kampanyaya destek vererek devletimizin yanında yer alan Oda ve Borsalara, iş dünyasının duyarlı mensuplarına TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun şahsında teşekkür ediyorum. Zor zamanları milletimizle el ele vererek, omuz omuza dayanışma içerisinde aşacağız. Kampanyadan gelen yardımlar devletimizin aralıksız olarak sürdürdüğü yaraları sarma faaliyetlerine hız katacaktır. Kampanyaya destek veren herkesten Allah razı olsun” diye konuştu.

HER ZAMAN DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ.

 TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu konu ile ilgili  “Maalesef ülke olarak yangın ve sel felaketini aynı anda yaşadık. Yaşanan felaketlerden dolayı yaşanan mağduriyetlere bir nebzede olsa çare üretebilmek adına TOBB olarak bir yardım kampanyası başlattık. Kampanyamıza katılan TOBB üyelerine ve iş dünyamızın değerli temsilcilerine sesimize duyarsız kalmadıkları için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Hisarcıklıoğlu  “Her zaman devletimizin yanındayız. TOBB olarak üzerimize almamız gereken tüm sorumlulukları almaya hazırız ”dedi.

TALEPLERİMİZİ ANKARA’YA İLETTİK.

TOBB tarafından düzenlenen yardım kampanyasının takdim törenine katılan MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör “  Bu kampanya teslim merasimi vesilesi ile bölgemizin acil çözüm bekleyen sorunlarını da Sayın Bakanımız Süleyman Soylu beyefendiye ilettik. Sayın bakanımızın ilgili kurumları harekete geçirerek sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına olan inancımız tamdır.  Yardım kampanyasına destek veren herkese teşekkür ediyorum. Kampanyaya önderlik yapan TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu ve Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman soylu beyefendilere yangın bölgesine gösterdikleri duyarlılıktan ve çabalarından dolayı hassaten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 
Bu haber 85 kez okunmuştur.

MATSO

İlçemizde Oda kurulmadan önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı bir ajanlık bulunmaktaydı. Ajanlıkta birçok odada bulunmayan üye sayısına ulaşılmıştı. Ulaşılan üye sayısı 1860 idi...

MATSO HAKKINDA... 

Duyurular ve Etkinlikler

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, duyuru, etkinlik ve haberleri ile Manavgat ve çevresinde güncel olayları ve eğitimlerin hem takipçisi, hemde öncüsüdür...

MATSO İletişim

Manavgat Ticaret Sanayi Odası

Tel: (0242) 742 83 80 - 742 38 02

Gsm:  530 321 06 56

Fax: (0242) 742 83 81

MATSO Sosyal Ağ

 MATSO etkinlik ve haberlerini Facebook veya Twitter üzerinden de takip edebilirisiniz.

 
Görüşleriniz Önemli

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

 

Tüm Hakları Saklıdır © Manavgat Ticaret Sanayi Odası Bugün 3354, toplam 9159512 ziyaretçi...

Tasarım ve Uygulama: Bilya.net